header702

مدیران کیهان دانش پاژ

DrFattahiدکتر رحمت الله فتاحی

رئیس هیات مدیره

استاد علم اطلاعات و دانش شناسی، دانشگاه فردوسی مشهد

زاده همدان در 1330. دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی (1353 از دانشگاه فردوسی)، کارشناسی ارشد کتابداری (1358 از دانشگاه تهران)، و دکترای کتابداری و اطلاع رسانی در گرایش تخصصی سازماندهی اطلاعات (1376 از دانشگاه نیوساوت ولز استرالیا). وی مسئولیتهای گوناگونی از جمله ریاست، و نایب ریاست انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران (1380 تا 1388)، ریاست انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران (شاخه خراسان، از 1390 تا 1397)، مدیریت گروه آموزشی، معاونت پژوهشی دانشکده، عضویت در انجمنها و کمیته های مختلف در سطح دانشگاه، استان و کشور، سردبیری دو مجله علمی-پژوهشی (پژوهشنامه کتابداری و اطلاع رسانی، پژوهشنامه پردازش و مدیریت اطلاعات)، عضویت در هیئت تحریریه چند مجله علمی-پژوهشی، و مانند آنها را داشته و دارد. او دارای تعداد قابل توجهی مقاله علمی فارسی، انگلیسی، کتاب، و طرح پژوهشی می باشد و کارگاههای آموزشی متنوعی را برگزار کرده است. وی بنیانگذار گروه بحث الکترونیکی کتابداری و اطلاع رسانی ایران (LIS) از 1377 و همچنین بنیانگذار شاخه ایران انجمن بین المللی سازماندهی دانش (ISKO-IRAN) است. همچنین ایشان برگزار کننده تعدادی همایش ملی و استانی می‌باشند.
مشاهده وب سایت

drPairokh01

دکتر مهری پریرخ

مدیر مسئول

استاد علم اطلاعات و دانش شناسی، دانشگاه فردوسی مشهد

متولد 1332 در مشهد است. او مدرک کارشناسی خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه مشهد (1354)، کارشناسی ارشد را در رشته علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری سابق) از دانشگاه تهران (1357) و دکترا را از دانشگاه نیوسات ولز در سیدنی استرالیا (1376) گرفت؛ حدود 30 سال به تدریس در دانشگاه فردوسی مشهد مشغول بود و در سال 1391 با مرتبه استادی بازنشسته شد. از جمله فعالیتهای علمی او انتشار حدود 80 مقاله فارسی و انگلیسی در مجله های معتبر داخلی و بین المللی، چند کتاب، شرکت در چندین همایش داخلی و خارجی و برگزاری تعداد قابل توجهی کارگاه های آموزشی بوده است.

یکی از زمینه های پژوهشی مورد علاقه او ادبیات کودک و نوجوان است. او از دهه هفتاد در این زمینه به آموزش و پژوهش پرداخته است. با آگاهی از اینکه ادبیات کودک می تواند به توانمندسازی فکری و حل مشکلات کودکان و نوجوانان کمک کند، فعالیت عمده خود بعد از بازنشستگی را به حوزه کتابدرمانی و فلسفه برای کودک اختصاص داده است. با راه‌اندازی مؤسسه کیهان دانش پاژ و فعال سازی بخش کتابدرمانی و فلسفه برای کودک در این مؤسسه، این فعالیتها سازمان یافته‌تر و مداوم‌تر شد. نخستین دستاورد این مؤسسه، انتشار 4 کتاب در مجموعه "بخوانیم، بیندیشیم، بهتر زندگی کنیم" می باشد.
مشاهده وب سایت

شبکه های اجتماعی

telegram

instagram

google

تماس با ما

نشانی: مشهد، خیابان پیروزی، بعد از پیروزی ۵۰/۱ (روبروی پیروزی 49)، ساختمان ۱۳۴, طبقه همکف, واحد ۳

تلفن: 05138925014      همراه: 09150708580

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

upsite